Nowe osiedle w Krakowie

Supernova by Cordia

Supernova to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co
w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem, wygodę i komfort z kameralną zabudową i znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności.

Budowę rozpoczynamy
w 2 kwartale 2017 roku,

Planowane zakończenie
to 3 kwartał 2019 roku

Lokalizacja

Supernova zlokalizowane jest przy krakowskiej ulicy Stanisława Lema, w pobliżu Tauron Areny Kraków. To atrakcyjne sąsiedztwo tworzy okazję do uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach. To jednak dopiero początek płynących z usytuowania inwestycji korzyści.

Z Supernovej
po drodze

Doskonała komunikacja z centrum – samochodem, tramwajem lub autobusem. Wszędzie blisko szeroko rozbudowana infrastruktura handlowousługowa, która pozwoli zaspokoić w zasadzie wszystkie życiowe potrzeby całej rodziny.

Zlokalizowana niedaleko Galeria Plaza Kraków, ponadto, bogactwo miejsc służących rozrywce i zabawie, dostatek zieleni oraz relaksujących terenów rekreacyjnych.

Zdrowo i zielono

Pobliski Park Lotników Polskich to 60 hektarów soczystej zieleni, traktów spacerowych, ścieżek dla rowerzystów i biegaczy, przytulnych alejek i ławek, sprzyjających odpoczynkowi. Wspaniałe miejsce do rodzinnej zabawy i ciekawe atrakcje.

Zlokalizowany w Parku Lotników Park edukacyjny Ogród Doświadczeń, to prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych odkrywców – 6 hektarów ekspozycji dydaktycznej, która bawi, uczy i zaciekawia otaczającym światem.

Osiedle

Supernova
w liczbach

Inwestycja to pięć 4-kondygnacyjnych budynków
i 191 mieszkań łącznie. Powstanie kombinacja najchętniej wybieranych metraży – 21 mieszkań jednopokojowych, 117 dwupokojowych, 50 trzypokojowych oraz 3 czteropokojowe.

Suche fakty

Supernova jest ogrodzonym osiedlem, powstającym w zabudowie ekstensywnej. Mieszkańcy poczują się bezpiecznie, a każdy bez względu na wiek znajdzie tam wymarzone miejsce do odpoczynku. Elewacja każdego z budynków to dopracowana architektura na najwyższym poziomie.

Komfortowa przestrzeń wspólna

Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej atmosferze. Dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, zewnętrzna siłownia, dla skupionych stoły do gry w szachy, a dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw.

Niezmierzony komfort

Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu, atestowane drzwi antywłamaniowe, przestronne wnętrza, balkony, tarasy i ogródki.