Nowe osiedle w Krakowie

Supernova by Cordia

Supernova to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co
w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem, wygodę i komfort z kameralną zabudową i znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności.

Budowę rozpoczynamy
w 3 kwartale 2017 roku,

Planowane zakończenie
to 2 kwartał 2019 roku

Lokalizacja

Supernova zlokalizowane jest przy krakowskiej ulicy Stanisława Lema, w pobliżu Tauron Areny Kraków. To atrakcyjne sąsiedztwo tworzy okazję do uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach. To jednak dopiero początek płynących z usytuowania inwestycji korzyści.

Z Supernovej
po drodze

Doskonała komunikacja z centrum – samochodem, tramwajem lub autobusem. Wszędzie blisko szeroko rozbudowana infrastruktura handlowousługowa, która pozwoli zaspokoić w zasadzie wszystkie życiowe potrzeby całej rodziny.

Zlokalizowana niedaleko Galeria Plaza Kraków, ponadto, bogactwo miejsc służących rozrywce
i zabawie, dostatek zieleni oraz relaksujących terenów rekreacyjnych.

Zdrowo i zielono

Pobliski Park Lotników Polskich to 60 hektarów soczystej zieleni, traktów spacerowych, ścieżek dla rowerzystów i biegaczy, przytulnych alejek
i ławek, sprzyjających odpoczynkowi. Wspaniałe miejsce do rodzinnej zabawy i ciekawe atrakcje.

Zlokalizowany w Parku Lotników Park edukacyjny Ogród Doświadczeń, to prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych odkrywców – 6 hektarów ekspozycji dydaktycznej, która bawi, uczy
i zaciekawia otaczającym światem.

Osiedle

Supernova
w liczbach

Inwestycja to pięć 4-kondygnacyjnych budynków i 184 mieszkań łącznie. Powstanie kombinacja najchętniej wybieranych metraży – 21 mieszkań jednopokojowych, 109 dwupokojowych, 44 trzypokojowych, 9 czteropokojowych oraz 1 pięciopokojowe .

Suche fakty

Supernova jest ogrodzonym osiedlem, powstającym
w zabudowie ekstensywnej. Mieszkańcy poczują się bezpiecznie, a każdy bez względu na wiek znajdzie tam wymarzone miejsce do odpoczynku. Elewacja każdego z budynków to dopracowana architektura na najwyższym poziomie.

Komfortowa przestrzeń wspólna

Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej atmosferze.
Dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, dla skupionych stoły do gry w szachy, a dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw.

Niezmierzony komfort

Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły
w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu, atestowane drzwi antywłamaniowe, preinstalacja do klimatyzacji, przestronne wnętrza, balkony, tarasy i ogródki.